Carburateur Polini CP 23 mm handchoke
Carburateur Polini CP 23 mm handchoke
Op voorraad, direct leverbaar!
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, morgen in huis!*
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis!*
- Voor 23:59 besteld, maandag in huis!*
- Gratis verzending vanaf €69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Productomschrijving
Polini CP Carburateur 23mm Handchoke
De Polini CP 23mm carburateur met handchoke is een krachtige carburateur voor 2-takt motoren. Dit model is volledig door Polini ontwikkeld en geproduceerd. Dankzij de compacte bouw en het lage gewicht reageert de motor snel op gas, waardoor deze carburateur veel gebruikt wordt bij sportieve en sterk getunede scooters en schakelbrommers.
De luchtinlaat is centrisch geplaatst recht voor de venturi zodat de luchtstroom efficiënt blijft bij iedere stand van de gasschuif. Hierdoor ontstaat een stabiele brandstofverneveling en een directe gasrespons. In de fabriek worden de carburateurs op meerdere punten gecontroleerd, waaronder de afdichting van de vlotternaald en het vlotterniveau.
Belangrijkste kenmerken:
- 23mm doorlaat voor krachtige 2-takt motoren
- Handchoke bediening
- Inschuif aansluiting voor montage op spruitstuk
- Geschikt voor Keihin 5mm sproeiers (PWK/CP)
- Compact en licht aluminium ontwerp
Over Polini
Polini is een Italiaans merk dat wereldwijd bekend staat om onderdelen voor snelle 2-takt motoren. Met jarenlange ervaring in de racerij ontwikkelt Polini onderdelen die gericht zijn op prestaties en betrouwbare werking.
Specificaties
| Artikelnummer | POL-201.2300 |
| EAN | 8054705051845 |
| Merk | Polini |
| Motortechniek | 2-takt |
| Choke bediening | Handchoke |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof, Vacuüm, Olie |
| Doorlaat | 23mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 28.5mm |
| Aansluitingmaat luchtfilter | 46mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | Rond |
| Type gasnaald | 14/22 |
| Sproeiermaat | 110 |
| Stationairsproeiermaat | 40 |
| Type sproeier | Keihin zeskant M5 (PWK) |
Reviews
Carburateur Polini CP 23 mm handchoke