Carburateur Polini CP 15 mm handchoke
Carburateur Polini CP 15 mm handchoke
Op voorraad, direct leverbaar!
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, morgen in huis!*
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis!*
- Voor 23:59 besteld, maandag in huis!*
- Gratis verzending vanaf ā¬69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Productomschrijving
Polini CP Carburateur 15mm Handchoke
De Polini CP 15mm carburateur met handchoke is een compacte carburateur voor 2-takt motoren. Dit model is volledig door Polini ontwikkeld en geproduceerd. Door de korte bouw en het lage gewicht reageert de motor vlot op gas, waardoor deze carburateur geschikt is voor scooters en schakelbrommers met een lichte sportieve setup.
De luchtinlaat is centrisch geplaatst recht voor de venturi zodat de luchtstroom efficiƫnt blijft bij iedere stand van de gasschuif. Hierdoor ontstaat een stabiele brandstofverneveling en een gelijkmatige gasrespons. In de fabriek worden de carburateurs op meerdere punten gecontroleerd, waaronder de afdichting van de vlotternaald en het vlotterniveau.
Belangrijkste kenmerken:
- 15mm doorlaat voor 2-takt motoren
- Handchoke bediening
- Inschuif aansluiting voor montage op spruitstuk
- Geschikt voor Keihin 5mm sproeiers (PWK/CP)
- Compact en licht aluminium ontwerp
Over Polini
Polini is een Italiaans merk dat wereldwijd bekend staat om onderdelen voor snelle 2-takt motoren. Met jarenlange ervaring in de racerij ontwikkelt Polini onderdelen die gericht zijn op prestaties en betrouwbare werking.
Specificaties
| Artikelnummer | POL-201.1500 |
| GTIN | 8054705051616 |
| Merk | Polini |
| 2-takt / 4-takt | 2-takt |
| Choke bediening | Handchoke |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof, Vacuüm, Olie |
| Doorlaat | 15mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 25mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 46mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | Rond |
| Type gasnaald | 14/22 |
| Hoofdsproeier maat | 70 |
| Stationairsproeier | 36 |
| Type hoofdsproeier | Keihin zeskant 5mm (PWK / CP) |
Reviews
Carburateur Polini CP 15 mm handchoke