Carburateur Polini CP 21 mm handchoke
Carburateur Polini CP 21 mm handchoke
Op voorraad, direct leverbaar!
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, morgen in huis!*
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis!*
- Voor 23:59 besteld, maandag in huis!*
- Gratis verzending vanaf €69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Productomschrijving
Polini CP 21 mm carburateur
De Polini CP 21 mm carburateur is de grotere uitvoering binnen de CP-serie van Polini. Deze carburateur is volledig door Polini ontwikkeld en geproduceerd en is geschikt voor sportieve 2-takt scooters. Door de grotere doorlaat is de CP 21 mm geschikt voor 50cc sport en 70cc cilinders.
Dankzij de centrale inlaat recht voor de venturi blijft de gasrespons gelijkmatig bij elke stand van het gas. De carburateur is kort gebouwd en ongeveer 40% lichter dan traditionele carburateurs. De handchoke zorgt voor eenvoudig starten, ook bij koud weer.
Belangrijkste kenmerken:
- Doorlaat van 21 mm
- Handmatige choke
- Geschikt voor 2-takt motoren
- Aansluiting motor: 25 mm
- Aansluiting luchtfilter: 46 mm
- Centrale inlaat voor stabiele brandstoftoevoer
- Keihin PWK-type sproeiers
Waarom kiezen voor deze carburateur?
De Polini CP carburateurs worden in de fabriek getest en afgesteld, waaronder de vlotternaald en het vlotterniveau. Door de compacte bouw en het lage gewicht is montage eenvoudig. Bij K-parts bestel je deze populaire carburateur met snelle levering.
Over Polini
Polini is een Italiaans merk dat sinds 1945 onderdelen ontwikkelt voor scooters, bromfietsen en motoren. Het merk staat bekend om technische kennis, eigen productie en uitgebreide kwaliteitscontroles.
Specificaties
| Artikelnummer | POL-201.2100 |
| GTIN | 8054705051791 |
| Merk | Polini |
| 2-takt / 4-takt | 2-takt |
| Choke bediening | Handchoke |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof, Vacuüm, Olie |
| Doorlaat | 21mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 25mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 46mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | Rond |
| Type gasnaald | 14/22 |
| Hoofdsproeier maat | 100 |
| Stationairsproeier | 40 |
| Type hoofdsproeier | Keihin zeskant 5mm (PWK / CP) |
Reviews
Carburateur Polini CP 21 mm handchoke