Carburateur Polini CP 21mm Opschuif met handchoke
Carburateur Polini CP 21mm Opschuif met handchoke
Niet op voorraad
Productomschrijving
Polini CP Carburateur 21mm Handchoke
De Polini CP 21mm carburateur met handchoke is een compacte race carburateur voor 2-takt motoren. Dit model is volledig door Polini ontwikkeld en staat bekend om zijn lichte aluminium constructie en korte bouw. Daardoor reageert de motor snel op gas en is deze carburateur een veelgebruikte keuze bij getunede scooters en schakelbrommers.
De luchtinlaat is centrisch geplaatst recht voor de venturi. Hierdoor blijft de luchtstroom stabiel bij elke stand van de gasschuif en wordt het brandstofmengsel gelijkmatig verdeeld. In de fabriek worden de carburateurs uitgebreid gecontroleerd, waaronder de afdichting van de vlotternaald en het vlotterniveau, zodat de carburateur direct goed afgesteld kan worden.
Belangrijkste kenmerken:
- 21mm doorlaat voor krachtige 2-takt motoren
- Handchoke bediening
- Opschuif aansluiting voor montage op spruitstuk
- Geschikt voor Keihin 5mm sproeiers (PWK/CP)
- Lichtgewicht en compact aluminium ontwerp
Over Polini
Polini is een Italiaans merk dat wereldwijd bekend staat om onderdelen voor snelle 2-takt motoren. Met jarenlange ervaring in de racerij ontwikkelt Polini onderdelen die gericht zijn op prestaties en betrouwbare werking.
Specificaties
| Artikelnummer | POL-201.2102 |
| GTIN | 8054705051814 |
| Merk | Polini |
| 2-takt / 4-takt | 2-takt |
| Choke bediening | Handchoke |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof, Vacuüm, Olie |
| Doorlaat | 21mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 24mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 46mm |
| Spruitstuk aansluiting | Opschuif / klem |
| Type gasnaald | 14/22 |
| Hoofdsproeier maat | 72 |
| Stationairsproeier | 42 |
| Type hoofdsproeier | Keihin zeskant 5mm (PWK / CP) |
Reviews
Carburateur Polini CP 21mm Opschuif met handchoke