Carburateur Polini CP 17,5mm Opschuif met handchoke
Carburateur Polini CP 17,5mm Opschuif met handchoke
Op voorraad, direct leverbaar!
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, morgen in huis!*
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis!*
- Voor 23:59 besteld, dinsdag in huis!*
- Gratis verzending vanaf €69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Productomschrijving
Polini CP carburateur 17,5mm handchoke
De Polini CP 17,5mm carburateur is een compacte race carburateur voor 2-takt motorblokken. Deze carburateur is volledig door Polini ontwikkeld en geproduceerd en staat bekend om zijn lichte en compacte ontwerp. Daardoor wordt hij vaak gebruikt op sportieve schakelbrommers.
De centrische luchtinlaat staat recht voor de venturi waardoor de luchtstroom stabiel blijft bij elke gasschuifstand. Hierdoor reageert de motor snel op het gas en blijft de brandstofdosering nauwkeurig. In de fabriek worden de carburateurs getest en gecontroleerd, waarbij onder andere de vlotternaald en het vlotterniveau worden gecontroleerd.
Belangrijkste kenmerken:
- 17,5mm doorlaat voor sportieve 2-takt motorblokken
- Handchoke voor eenvoudige bediening
- Compact en licht aluminium ontwerp
- Opschuif aansluiting met klembevestiging
- Geschikt voor Keihin 5mm sproeiers (PWK / CP)
Over Polini
Polini is een Italiaans merk dat wereldwijd bekend staat om onderdelen voor 2-takt tuning en racesport. Het merk ontwikkelt al tientallen jaren hoogwaardige onderdelen voor scooters en schakelbrommers, met een sterke focus op prestaties en techniek.
Specificaties
| Artikelnummer | POL-201.1703 |
| GTIN | 8054705051692 |
| Merk | Polini |
| 2-takt / 4-takt | 2-takt |
| Choke bediening | Handchoke |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof, Vacuüm, Olie |
| Doorlaat | 17.5mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 24mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 46mm |
| Spruitstuk aansluiting | Opschuif / klem |
| Gasschuif type | Rond |
| Type gasnaald | 14/22 |
| Hoofdsproeier maat | 62 |
| Stationairsproeier | 40 |
| Type hoofdsproeier | Keihin zeskant 5mm (PWK / CP) |
Reviews
Carburateur Polini CP 17,5mm Opschuif met handchoke