Carburateur Polini CP 19mm Opschuif met handchoke
Carburateur Polini CP 19mm Opschuif met handchoke
Op voorraad, direct leverbaar!
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, morgen in huis!*
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis!*
- Voor 23:59 besteld, dinsdag in huis!*
- Gratis verzending vanaf €69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Productomschrijving
Polini CP Carburateur 19mm Handchoke
De Polini CP 19mm carburateur met handchoke is een compacte race carburateur voor 2-takt motoren. Dit model is volledig door Polini ontwikkeld en geproduceerd. Door de korte bouw en het lage gewicht reageert de motor snel op gas, waardoor deze carburateur veel gebruikt wordt op getunede scooters en schakelbrommers.
De centrische luchtinlaat is recht voor de venturi geplaatst zodat de luchtstroom zo efficiënt mogelijk blijft bij iedere stand van de gasschuif. Hierdoor ontstaat een stabiele brandstofverneveling en een voorspelbare gasrespons. In de fabriek worden de carburateurs uitgebreid gecontroleerd, waaronder de afdichting van de vlotternaald en het vlotterniveau.
Belangrijkste kenmerken:
- 19mm doorlaat voor snelle 2-takt motoren
- Handchoke bediening
- Opschuif aansluiting voor montage op spruitstuk
- Geschikt voor Keihin 5mm sproeiers (PWK/CP)
- Lichtgewicht en compact aluminium ontwerp
Over Polini
Polini is een Italiaans merk dat wereldwijd bekend staat om onderdelen voor snelle 2-takt motoren. Met jarenlange ervaring in de racerij ontwikkelt Polini onderdelen die gericht zijn op prestaties en betrouwbare werking.
Specificaties
| Artikelnummer | POL-201.1904 |
| GTIN | 8054705051760 |
| Merk | Polini |
| 2-takt / 4-takt | 2-takt |
| Choke bediening | Handchoke |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof, Vacuüm, Olie |
| Doorlaat | 19mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 24mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 46mm |
| Spruitstuk aansluiting | Opschuif / klem |
| Gasschuif type | Rond |
| Type gasnaald | 14/22 |
| Hoofdsproeier maat | 66 |
| Stationairsproeier | 42 |
| Type hoofdsproeier | Keihin zeskant 5mm (PWK / CP) |
Reviews
Carburateur Polini CP 19mm Opschuif met handchoke