Carburateur Dellorto VHST 24mm BS Red Edition - Handschoke
Carburateur Dellorto VHST 24mm BS Red Edition - Handschoke
Op voorraad, direct leverbaar!
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, morgen in huis!*
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis!*
- Voor 23:59 besteld, maandag in huis!*
- Gratis verzending vanaf €69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Productomschrijving
Carburateur Dellorto VHST 24mm BS Red Edition - Handschoke
De Dellorto VHST 24mm BS Red Edition is een hoogwaardige carburateur voor krachtige 2-takt motoren. Deze carburateur wordt veel gebruikt bij performance setups op scooters en schakelbrommers. Dankzij de vlakschuif reageert het gas direct en blijft de brandstoftoevoer nauwkeurig, ook bij hogere toerentallen.
De VHST 24 wordt vaak gemonteerd op sportieve en getunede blokken van onder andere Yamaha Aerox, MBK Nitro, Derbi Senda en Aprilia RS50. Met de handchoke start je de motor eenvoudig bij koude omstandigheden en kun je de carburateur goed afstellen voor een stabiele loop.
Belangrijkste kenmerken:
- Dellorto VHST carburateur met 24mm doorlaat
- Vlakschuif voor snelle en directe gasrespons
- Handchoke bediening
- 36mm aansluiting op het spruitstuk
- 49mm aansluiting voor de luchtfilter
Over Dellorto
Dellorto is een Italiaans merk met meer dan 90 jaar ervaring in carburateurs en brandstofsystemen. Het merk levert onderdelen voor scooters, brommers, schakelbrommers en motoren en wordt door veel fabrikanten als originele montage gebruikt. Dellorto staat bekend om nauwkeurige brandstoftoevoer, betrouwbare prestaties en een lange levensduur.
Specificaties
| Artikelnummer | DEL-9389 |
| Fabrikantnummer | 9389 |
| Merk | Dellorto |
| 2-takt / 4-takt | 2-takt |
| Kleur | Rood |
| Choke bediening | Handchoke |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof |
| Doorlaat | 24mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 36mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 49mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | Vlakschuif |
| Type gasnaald | D56 |
| Hoofdsproeier maat | 130 |
| Stationairsproeier | 36 |
| Type hoofdsproeier | Dellorto groot 6mm |
Reviews
Carburateur Dellorto VHST 24mm BS Red Edition - Handschoke