Carburateur Dellorto VHST 28mm BS - Handschoke
Carburateur Dellorto VHST 28mm BS - Handschoke
Op voorraad, direct leverbaar!
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, morgen in huis!*
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis!*
- Voor 23:59 besteld, maandag in huis!*
- Gratis verzending vanaf €69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Productomschrijving
Carburateur Dellorto VHST 28mm BS - Handschoke
De Dellorto VHST 28 BS carburateur is een krachtige vlakschuif carburateur voor 2-takt motoren. Met een grote doorlaat van 28mm kan deze carburateur veel lucht en brandstof verwerken, wat zorgt voor een snelle gasrespons en een stabiele brandstoftoevoer. De carburateur is uitgevoerd met een handchoke en een opvallend rood aluminium carburateurhuis.
Deze carburateur heeft een inschuif aansluiting. De vlakschuif constructie zorgt voor een directe gasreactie en een efficiënte luchtstroom door de carburateur. De carburateur werkt met Dellorto 6mm sproeiers en is standaard voorzien van een sproeiermaat 134 en stationairsproeier 36.
Belangrijkste kenmerken:
- Doorlaat: 28mm
- Handchoke bediening
- Vlakschuif carburateur
- Aansluiting motor: 36mm
- Dellorto 6mm sproeier maat 134 en stationairsproeier 36
Over Dellorto
Dellorto is een Italiaans merk met meer dan 90 jaar ervaring in carburateurs en brandstofsystemen. Het merk levert onderdelen voor scooters, brommers, schakelbrommers en motoren en wordt door veel fabrikanten af fabriek gemonteerd. Dellorto staat bekend om zijn nauwkeurige afwerking, betrouwbare afstelling en duurzame constructie.
Specificaties
| Artikelnummer | DEL-9381 |
| Fabrikantnummer | 09381 |
| Merk | Dellorto |
| 2-takt / 4-takt | 2-takt |
| Kleur | Rood |
| Choke bediening | Handchoke |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof |
| Doorlaat | 28mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 36mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 49mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | Vlakschuif |
| Type gasnaald | D56 |
| Hoofdsproeier maat | 134 |
| Stationairsproeier | 36 |
| Type hoofdsproeier | Dellorto groot 6mm |
Reviews
Carburateur Dellorto VHST 28mm BS - Handschoke