Mezoly Carburateur 16mm Peugeot horizontaal 2 takt (Ludix, Speedfight 3, Vivacity)
Mezoly Carburateur 16mm Peugeot horizontaal 2 takt (Ludix, Speedfight 3, Vivacity)
Op voorraad, direct leverbaar!
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, maandag in huis!*
- Voor 23:59 besteld, maandag in huis!*
- Voor 23:59 besteld, maandag in huis!*
- Gratis verzending vanaf €69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Productomschrijving
Mezoly Carburateur
Voordelig standaard model carburateur met elektrische choke passend Peugeot scooters met een horizontaal 50cc 2 Takt motorblok.
Type:Â Standaard
Maat:Â 16 mm
Aansluiting spruitstuk:Â 24 mm
Aansluiting filter:Â 35 mm
Type sproeier:Â Dellorto 6mm
Choke:Â Elektrische choke
Aansluitingen: Benzine, Olie en Vacuüm
Passend op:
Peugeot Jet force 50cc 2 takt
Peugeot Ludix 50cc 2 takt
Peugeot Speedfight 3 50cc 2 takt
Peugeot New Vivacity 50cc 2 takt
Specificaties
| Artikelnummer | MEZ-841924 |
| EAN | 7439603024022 |
| Merk | Mezoly |
| Motortechniek | 2-takt |
| Choke bediening | Elektrisch |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof, Vacuüm, Olie |
| Doorlaat | 16mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 24mm |
| Aansluitingmaat luchtfilter | 35mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | Rond |
| Type sproeier | Dellorto groot M6 |
Reviews
Mezoly Carburateur 16mm Peugeot horizontaal 2 takt (Ludix, Speedfight 3, Vivacity)