LS2 Helm Vector II Carbon FF811 mat zwart
LS2 Helm Vector II Carbon FF811 mat zwart
Op voorraad, direct leverbaar!
- opslaan
Je LS2 helm maat meten doe je zo!
Meet met een meetlint de omtrek van je hoofd.
Zoek in de tabel jouw helm maat.
| Maat | Omtrek |
| XXS | 51/52 cm |
| XS | 53/54 cm |
| S | 55/56 cm |
| M | 57/58 cm |
| L | 59/60 cm |
| XL | 61/62 cm |
| XXL | 63/64 cm |
Let op: voor LS2 kinderhelmen geldt een andere maattabel
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, morgen in huis!*
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis!*
- Voor 23:59 besteld, dinsdag in huis!*
- Gratis verzending vanaf €69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Plus- en minpunten
- Extreem licht dankzij 6K carbon schaal
- Pinlock 120XLT Max Vision standaard inbegrepen
- Strakke matte carbon afwerking
- Hogere prijsklasse door carbon constructie
Productomschrijving
LS2 Vector II Carbon FF811 Mat Zwart
De LS2 Vector II Carbon FF811 in mat zwart is een premium integraalhelm voor sportieve en sport-touring rijders die maximale prestaties en een strak design combineren. De 6K carbon buitenschaal zorgt voor een uitzonderlijk sterke maar zeer lichte constructie, met een hoogwaardige matte afwerking en subtiele carbonstructuur.
Met een gewicht van circa 1300 ± 50 gram en een ECE 22.06 homologatie voldoet deze helm aan de nieuwste Europese veiligheidsnormen. De helm beschikt over een micrometrische metalen sluiting, emergency release cheek pad systeem en multi-density EPS voor optimale schokabsorptie. De metalen veiligheidsplaat en visor button lock dragen extra bij aan de veiligheid.
Het Max Vision vizier is kras- en UV-bestendig en wordt standaard geleverd met een Pinlock 120XLT Max Vision lens voor maximale bescherming tegen condensvorming. Het geïntegreerde zonnevizier is eenvoudig te bedienen via een subtiele schuifknop. Het ventilatiesysteem met meerdere luchtinlaten en uitlaten zorgt voor een efficiënte luchtcirculatie, ook tijdens langere ritten.
De binnenvoering is uitgevoerd in X-STATIC® silver liner fabric, antibacterieel en ademend. De voering is volledig uitneembaar en wasbaar voor langdurig fris comfort. Daarnaast wordt de helm geleverd met een handige draagrugzak en reflecterende stickers.
Belangrijkste kenmerken:
- 6K carbon buitenschaal (ca. 1300 ± 50 gram)
- ECE 22.06 goedgekeurd
- Pinlock 120XLT Max Vision inbegrepen
- Geïntegreerd zonnevizier
- Max Vision vizier met quick release systeem
- X-STATIC® antibacteriële, uitneembare voering
- Ready for LS2 Intercom
Over LS2
LS2 staat wereldwijd bekend om zijn innovatieve productieprocessen en hoogwaardige materialen. Met eigen ontwikkeling en strenge kwaliteitscontroles levert LS2 betrouwbare helmen die veiligheid, comfort en design perfect combineren.
Specificaties
| Artikelnummer | LS2 Helm Vector II Carbon FF811 mat zwart |
| Merk | LS2 |
| Model | Vector II |
| Variant / Design | Solid |
| Modelcode | FF811 |
| Afwerking | Mat |
| Design | Effen |
| Kleur | Zwart |
| Helmtype | Integraalhelm |
| Materiaal | 6K Carbon |
| ECE goedkeuring | ECE 22.06 |
| Gewicht (gram) | 1300 |
| Kinbandsluiting | Micro-ratel-sluiting |
| Emergency Release System | Ja |
| Geïntegreerd zonnevizier | Ja |
| Pinlock ready | Ja |
| Hypoallergene voering | Ja |
| Verwijder- en wasbare voering | Ja |
| Geschikt voor brildragers | Ja |
| Intercom ready | Ja |
| Extra meegeleverde accessoires | Pinlock lens, Donker vizier |
| Meegeleverde tas | Helmzak, Rugzak |
Reviews
LS2 Helm Vector II Carbon FF811 mat zwart