LS2 helm Thunder Carbon GP Aero FF805 mat zwart
LS2 helm Thunder Carbon GP Aero FF805 mat zwart
Op voorraad, direct leverbaar!
- opslaan
Je LS2 helm maat meten doe je zo!
Meet met een meetlint de omtrek van je hoofd.
Zoek in de tabel jouw helm maat.
| Maat | Omtrek |
| XXS | 51/52 cm |
| XS | 53/54 cm |
| S | 55/56 cm |
| M | 57/58 cm |
| L | 59/60 cm |
| XL | 61/62 cm |
| XXL | 63/64 cm |
Let op: voor LS2 kinderhelmen geldt een andere maattabel
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, morgen in huis!*
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis!*
- Voor 23:59 besteld, dinsdag in huis!*
- Gratis verzending vanaf €69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Specificaties
| Artikelnummer | LS2 helm Thunder Carbon GP Aero FF805 mat zwart |
| Merk | LS2 |
| Model | Thunder |
| Variant / Design | Aero |
| Modelcode | FF805 |
| Afwerking | Mat |
| Design | Effen |
| Kleur | Mat carbon |
| Helmtype | Integraalhelm |
| Materiaal | 6K Carbon |
| ECE goedkeuring | ECE 22.06 |
| Gewicht (gram) | 1280 |
| Kinbandsluiting | Dubbel-D-sluiting |
| Emergency Release System | Ja |
| Geïntegreerd zonnevizier | Nee |
| Pinlock ready | Ja |
| Hypoallergene voering | Ja |
| Verwijder- en wasbare voering | Ja |
| Geschikt voor brildragers | Ja |
| Extra meegeleverde accessoires | Pinlock lens, Donker vizier, Tear-off |
| Meegeleverde tas | Helmzak, Rugzak |
Reviews
LS2 helm Thunder Carbon GP Aero FF805 mat zwart