LS2 Helm Rapid III Solid FF820 mat zwart
LS2 Helm Rapid III Solid FF820 mat zwart
Op voorraad, direct leverbaar!
- opslaan
Je LS2 helm maat meten doe je zo!
Meet met een meetlint de omtrek van je hoofd.
Zoek in de tabel jouw helm maat.
| Maat | Omtrek |
| XXS | 51/52 cm |
| XS | 53/54 cm |
| S | 55/56 cm |
| M | 57/58 cm |
| L | 59/60 cm |
| XL | 61/62 cm |
| XXL | 63/64 cm |
Let op: voor LS2 kinderhelmen geldt een andere maattabel
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, morgen in huis!*
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis!*
- Voor 23:59 besteld, dinsdag in huis!*
- Gratis verzending vanaf €69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Plus- en minpunten
- Moderne matte afwerking, tijdloos design
- Lichtgewicht en comfortabel, zelfs bij langere ritten
- Voorbereid op Pinlock voor helder zicht in elk weer
- Geen zonnevizier geïntegreerd
Productomschrijving
LS2 Rapid III Solid FF820 helm mat zwart
De LS2 Rapid III Solid FF820 in mat zwart is een stoere en functionele integraalhelm voor de prijsbewuste motorrijder. Dankzij het lichtgewicht HPTT-materiaal is de helm comfortabel te dragen, zelfs bij langere ritten. De sportieve vormgeving en matte afwerking geven deze helm een moderne look.
Het vizier is voorbereid op Pinlock 70 Max Vision en voorzien van een krasbestendige en UV-werende coating. Binnenin vind je een uitneembare en wasbare voering die ook nog eens hypoallergeen en antibacterieel is. De micrometrische snelsluiting zorgt voor snel en veilig op- en afzetten.
Belangrijkste kenmerken:
- ECE 22.06 goedgekeurd
- Lichtgewicht HPTT-constructie (1350 ± 50 g)
- 3 schaalmaten voor optimale pasvorm (2XS-3XL)
- Heldere Max Vision vizier, kras- en UV-bestendig
- Vizier voorbereid op Pinlock 70 (niet inbegrepen)
- Micrometrisch snelsluitsysteem
- Verwijderbare en ademende comfortvoering
- Hypoallergeen en antibacterieel
- Ventilatie via topvent, kinvent en achteruitlaat
Waarom deze helm?
Of je nu elke dag rijdt of een weekendtour maakt, de LS2 Rapid III is een veilige, comfortabele én stijlvolle keuze. Met zijn strakke matzwarte afwerking past hij bij elke motoroutfit.
Over LS2
Het Spaanse merk LS2 combineert moderne technologie met eigentijds design. Al jaren staan zij bekend om betaalbare helmen met hoogwaardige specificaties voor rijders van elk niveau.
Specificaties
| Artikelnummer | LS2-168200011 |
| Merk | LS2 |
| Model | Rapid III |
| Variant / Design | Solid |
| Modelcode | FF820 |
| Afwerking | Mat |
| Design | Effen |
| Kleur | Mat zwart |
| Helmtype | Integraalhelm |
| Materiaal | Thermoplastic |
| ECE goedkeuring | ECE 22.06 |
| Gewicht (gram) | 1350 |
| Kinbandsluiting | Micro-ratel-sluiting |
| Emergency Release System | Nee |
| Geïntegreerd zonnevizier | Nee |
| Pinlock ready | Ja |
| Hypoallergene voering | Ja |
| Verwijder- en wasbare voering | Ja |
| Geschikt voor brildragers | Ja |
| Intercom ready | Nee |
| Extra meegeleverde accessoires | Geen |
| Meegeleverde tas | Helmzak |
Reviews
LS2 Helm Rapid III Solid FF820 mat zwart