LS2 Helm Advant X Metryk FF901 zwart goud
LS2 Helm Advant X Metryk FF901 zwart goud
Niet op voorraad
Je LS2 helm maat meten doe je zo!
Meet met een meetlint de omtrek van je hoofd.
Zoek in de tabel jouw helm maat.
| Maat | Omtrek |
| XXS | 51/52 cm |
| XS | 53/54 cm |
| S | 55/56 cm |
| M | 57/58 cm |
| L | 59/60 cm |
| XL | 61/62 cm |
| XXL | 63/64 cm |
Let op: voor LS2 kinderhelmen geldt een andere maattabel
Specificaties
| Artikelnummer | LS2-569012212 |
| Merk | LS2 |
| Model | Advant-X |
| Variant / Design | Metryk |
| Modelcode | FF901 |
| Afwerking | Glans |
| Design | Graphics |
| Kleur | Zwart / goud |
| Helmtype | Systeemhelm |
| Materiaal | Fiberglass |
| ECE goedkeuring | ECE 22.06 |
| Gewicht (gram) | 1600 |
| Kinbandsluiting | Micro-ratel-sluiting |
| Emergency Release System | Ja |
| Geïntegreerd zonnevizier | Ja |
| Pinlock ready | Ja |
| Hypoallergene voering | Ja |
| Verwijder- en wasbare voering | Ja |
| Geschikt voor brildragers | Ja |
| Intercom ready | Ja |
| Extra meegeleverde accessoires | Pinlock lens, Donker vizier |
| Meegeleverde tas | Helmzak, Rugzak |
Reviews
LS2 Helm Advant X Metryk FF901 zwart goud