Carburateur Stage6 21mm Racing R/T Black Edition PWK met powerjet
Carburateur Stage6 21mm Racing R/T Black Edition PWK met powerjet
Niet op voorraad
Productomschrijving
Stage6 Carburateur
Deze carburateur is gebaseerd op de Keihin PWK, met olie en vacuum aansluiting.
Deze carburateur is erg mooi afgewerkt en uitgevoerd met Powerjet.
Geproduceerd door Koso
Type: R/T PWK met Powerjet
Maat: 21 mm
Aansluiting spruitstuk: 35 mm
Aansluiting filter: 49 mm
Type sproeier: Keihin PWK
Choke: Handchoke
Aansluitingen: Benzine & vacuüm aansluiting
Passend op: Diverse blokken
Specificaties
| Artikelnummer | S6-31RT-PWK21 |
| Fabrikantnummer | S6-31RT-PWK21 |
| EAN | 4051272241260 |
| Merk | Stage6 |
| Kleur | Zwart |
| Choke bediening | Handchoke |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof, Vacuüm |
| Doorlaat | 21mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 35mm |
| Aansluitingmaat luchtfilter | 49mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | D-Slide |
| Type gasnaald | N68E |
| Sproeiermaat | 120 |
| Stationairsproeiermaat | 38 |
| Type sproeier | Keihin zeskant M5 (PWK) |
Reviews
Carburateur Stage6 21mm Racing R/T Black Edition PWK met powerjet