Carburateur Polini 30 mm PWK
Carburateur Polini 30 mm PWK
Op voorraad, direct leverbaar!
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, morgen in huis!*
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis!*
- Voor 23:59 besteld, maandag in huis!*
- Gratis verzending vanaf €69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Productomschrijving
Polini PWK Carburateur 30mm Handchoke
De Polini PWK 30mm carburateur met handchoke is een extra grote race carburateur voor zwaar getunede 2-takt motoren. Dankzij de grote doorlaat kan de motor veel lucht en brandstof verwerken, wat zorgt voor maximale prestaties bij hoge toerentallen. Deze carburateur wordt veel gebruikt bij high performance setups waar maximale vermogensontwikkeling belangrijk is.
De carburateur is voorzien van een D-slide gasschuif die zorgt voor een snelle en directe gasrespons. Hierdoor reageert de motor direct op het gas en blijft de brandstofverdeling stabiel bij verschillende gasstanden. De carburateur maakt gebruik van Keihin 5mm sproeiers, waardoor afstelling eenvoudig en nauwkeurig kan worden aangepast aan de motorconfiguratie.
Belangrijkste kenmerken:
- 30mm doorlaat voor zwaar getunede 2-takt motoren
- Handchoke bediening
- D-slide gasschuif voor directe gasrespons
- Geschikt voor Keihin 5mm sproeiers (PWK/CP)
- Inschuif aansluiting voor montage op spruitstuk
Over Polini
Polini is een Italiaans merk dat wereldwijd bekend staat om hoogwaardige performance onderdelen voor 2-takt motoren. Door jarenlange ervaring in de racerij ontwikkelt Polini onderdelen die gericht zijn op maximale prestaties en betrouwbaarheid.
Specificaties
| Artikelnummer | POL-201.0169 |
| Fabrikantnummer | 201.0169 |
| GTIN | 8054705051586 |
| Merk | Polini |
| 2-takt / 4-takt | 2-takt |
| Choke bediening | Handchoke |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof |
| Doorlaat | 30mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 34.8mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 48.8mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | D-Slide |
| Type gasnaald | 30 |
| Hoofdsproeier maat | 135 |
| Stationairsproeier | 45 |
| Type hoofdsproeier | Keihin zeskant 5mm (PWK / CP) |
Reviews
Carburateur Polini 30 mm PWK