Carburateur Mezoly 18mm Peugeot Kisbee / Django 50cc 4 Takt 2V
Carburateur Mezoly 18mm Peugeot Kisbee / Django 50cc 4 Takt 2V
Op voorraad, direct leverbaar!
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, vrijdag in huis!*
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis!*
- Voor 23:59 besteld, woensdag in huis!*
- Gratis verzending vanaf €69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Productomschrijving
Mezoly 18mm carburateur Peugeot Kisbee / Django
De Mezoly 18mm carburateur is een vervangende carburateur voor verschillende Peugeot 50cc 4-takt scooters, zoals de Peugeot Kisbee en Peugeot Django. Deze carburateur zorgt voor een stabiele menging van brandstof en lucht en is geschikt voor scooters met een GY6 motorblok.
De carburateur wordt geleverd met een elektrische choke en is ontworpen voor montage op het 50cc 4-takt GY6 motorblok (139QMA/B). Dankzij de 18mm doorlaat en Keihin type sproeiers is deze carburateur geschikt als vervanging van het originele model.
Belangrijkste kenmerken:
- 18mm doorlaat
- Elektrische choke
- Keihin type sproeier (4mm GY6)
- Geschikt voor GY6 50cc 4-takt motorblok
- Aansluiting luchtfilter 38mm
Over Mezoly
Mezoly produceert betaalbare vervangingsonderdelen voor scooters en bromfietsen. De onderdelen zijn gebaseerd op bekende ontwerpen en bieden een praktische oplossing voor onderhoud en reparatie.
Past op o.a
Peugeot Django 50 4T 2015-2017
Peugeot Kisbee 50 4T 2010-2017
Specificaties
| Artikelnummer | 361807 |
| Fabrikantnummer | 7439603115102 |
| GTIN | 7439603115102 |
| Merk | Mezoly |
| 2-takt / 4-takt | 4-takt |
| Choke bediening | Elektrisch |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof |
| Doorlaat | 18mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 28mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 38mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | Rond |
| Hoofdsproeier maat | 78 |
| Stationairsproeier | 30 |
| Type hoofdsproeier | Keihin 4mm (GY6) |
| Type motorblok | GY6 50cc 4 takt - 139QMA/B |
| Merk voertuig | Peugeot |
Reviews
Carburateur Mezoly 18mm Peugeot Kisbee / Django 50cc 4 Takt 2V