Carburateur Dellorto SHA 14/9mm P - Tomos
Carburateur Dellorto SHA 14/9mm P - Tomos
Op voorraad, direct leverbaar!
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, morgen in huis!*
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis!*
- Voor 23:59 besteld, dinsdag in huis!*
- Gratis verzending vanaf €69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Productomschrijving
Carburateur Dellorto SHA 14/9mm P - Tomos
De Dellorto SHA 14/9mm P is een carburateur voor 2-takt motoren en wordt veel gebruikt op Tomos brommers. Deze carburateur staat bekend om zijn eenvoudige en betrouwbare werking en is geschikt voor standaard motorblokken.
De carburateur heeft een doorlaat van 14/9mm en is voorzien van een handbediende choke voor eenvoudig starten bij een koude motor. Montage gebeurt via een opschuif- / klemverbinding met een motoraansluiting van 21mm en een luchtfilteraansluiting van 59mm.
Intern is deze carburateur uitgerust met een Dellorto 5mm sproeier en standaard voorzien van een hoofdsproeier maat 50.
Belangrijkste kenmerken:
- Doorlaat: 14/9mm
- Handbediende choke
- Opschuif / klem aansluiting
- Motoraansluiting: 21mm
- Luchtfilteraansluiting: 59mm
- Hoofdsproeier maat 50
- Geschikt voor Dellorto 5mm sproeiers
Over Dellorto
Dellorto is een Italiaans merk met meer dan 90 jaar ervaring in carburateurs en brandstofsystemen. Het merk levert al decennialang carburateurs voor scooters, brommers, schakelbrommers en motoren en wordt door veel fabrikanten standaard gemonteerd. Dellorto staat bekend om zijn betrouwbare werking, nauwkeurige afstelling en degelijke bouwkwaliteit.
Past op o.a
Tomos Bullet TT 50cc 2 Takt AC (A3)
Tomos Bullet TT 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Classic 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Colibri 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Flexer 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Quadro 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Revival 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Sprint 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Sprint TT 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Standard 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Targa LX 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos Targa ST 50cc 2 Takt AC (A35)
Tomos WizaRD 50cc 2 Takt AC (A35)
Specificaties
| Artikelnummer | DEL-2257 |
| Merk | Dellorto |
| 2-takt / 4-takt | 2-takt |
| Choke bediening | Handchoke |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof |
| Doorlaat | 14mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 21mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 59mm |
| Spruitstuk aansluiting | Opschuif / klem |
| Hoofdsproeier maat | 50 |
| Type hoofdsproeier | Dellorto klein 5mm |
| Merk bromfiets | Tomos |
Reviews
Carburateur Dellorto SHA 14/9mm P - Tomos