Carburateur Dellorto PHVB 22mm DD - Kabelchoke
Carburateur Dellorto PHVB 22mm DD - Kabelchoke
Op voorraad, direct leverbaar!
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, morgen in huis!*
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis!*
- Voor 23:59 besteld, maandag in huis!*
- Gratis verzending vanaf €69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Productomschrijving
Carburateur Dellorto PHVB 22mm DD - Kabelchoke
De Dellorto PHVB 22mm DD is een carburateur voor 2-takt motoren met een ronde gasschuif. Dankzij de 22mm doorlaat zorgt deze carburateur voor een goede doorstroming van lucht en brandstof en een directe gasreactie. Dit type carburateur wordt veel toegepast bij motorblokken waar een grotere carburateur gewenst is.
Deze uitvoering is voorzien van een kabelchoke en een inschuif aansluiting met een motoraansluiting van 29mm en een luchtaansluiting van 41,5mm. De carburateur heeft aansluitingen voor benzine, vacuüm en olie. Standaard is hij uitgerust met een M6 gasnaald, een hoofdsproeier 95 en een stationairsproeier 45 en maakt hij gebruik van Dellorto 6mm sproeiers.
Belangrijkste kenmerken:
- 22mm doorlaat
- Kabelchoke bediening
- Ronde gasschuif
- M6 gasnaald
- Dellorto 6mm sproeiers
Over Dellorto
Dellorto is een Italiaans merk met meer dan 90 jaar ervaring in brandstofsystemen. Het merk ontwikkelt carburateurs voor 2-takt en 4-takt motoren en wordt door veel fabrikanten als OEM gemonteerd op scooters, brommers, schakelbrommers en motoren. Dellorto staat bekend om zijn nauwkeurige afstelling, betrouwbare werking en degelijke constructie.
Specificaties
| Artikelnummer | DEL-1156 |
| Merk | Dellorto |
| 2-takt / 4-takt | 2-takt |
| Choke bediening | Kabel |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof, Vacuüm, Olie |
| Doorlaat | 22mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 29mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 41.5mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | Rond |
| Type gasnaald | M6 |
| Hoofdsproeier maat | 95 |
| Stationairsproeier | 45 |
| Type hoofdsproeier | Dellorto groot 6mm |
Reviews
Carburateur Dellorto PHVB 22mm DD - Kabelchoke