Carburateur Dellorto PHVA 14mm QD Piaggio - Elektrische choke
Carburateur Dellorto PHVA 14mm QD Piaggio - Elektrische choke
Op voorraad, direct leverbaar!
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, morgen in huis!*
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis!*
- Voor 23:59 besteld, dinsdag in huis!*
- Gratis verzending vanaf ā¬69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Productomschrijving
Carburateur Dellorto PHVA 14mm QD Piaggio - Elektrische choke
De Dellorto PHVA 14 QD carburateur is een veelgebruikte carburateur voor 2-takt Piaggio motorblokken. Met een doorlaat van 14mm zorgt deze carburateur voor een stabiele brandstoftoevoer en een nette motorloop. De carburateur is uitgevoerd met een elektrische choke en een aluminium carburateurhuis.
Deze carburateur heeft een inschuif aansluiting en aansluitingen voor benzine, vacuüm en olie. De carburateur is voorzien van een ronde gasschuif en werkt met Dellorto 6mm sproeiers. Dankzij de nauwkeurige afstelling staat deze PHVA carburateur bekend om zijn betrouwbare werking.
Belangrijkste kenmerken:
- Doorlaat: 14mm
- Elektrische choke
- Aansluiting motor: 24mm
- Aansluiting luchtfilter: 35mm
- Dellorto 6mm sproeier maat 60 en stationairsproeier 34
Over Dellorto
Dellorto is een Italiaans merk met meer dan 90 jaar ervaring in carburateurs en brandstofsystemen. Het merk levert onderdelen voor scooters, brommers en motoren en wordt door veel fabrikanten af fabriek gemonteerd. Dellorto staat bekend om zijn nauwkeurige afwerking, betrouwbare afstelling en duurzame constructie.
Specificaties
| Artikelnummer | DEL-8374 |
| Fabrikantnummer | 8374 |
| Merk | Dellorto |
| 2-takt / 4-takt | 2-takt |
| Choke bediening | Elektrisch |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof, Vacuüm, Olie |
| Doorlaat | 14mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 24mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 35mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | Rond |
| Type gasnaald | A2 |
| Hoofdsproeier maat | 60 |
| Stationairsproeier | 34 |
| Type hoofdsproeier | Dellorto groot 6mm |
Reviews
Carburateur Dellorto PHVA 14mm QD Piaggio - Elektrische choke