Carburateur Dellorto PHBN 16mm PS Rieju RS3 SM 50 Euro 4 - Kabelchoke
Carburateur Dellorto PHBN 16mm PS Rieju RS3 SM 50 Euro 4 - Kabelchoke
Op voorraad, direct leverbaar!
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, morgen in huis!*
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis!*
- Voor 23:59 besteld, maandag in huis!*
- Gratis verzending vanaf €69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Productomschrijving
Carburateur Dellorto PHBN 16mm PS Rieju RS3 SM 50 Euro 4 - Kabelchoke
De Dellorto PHBN 16mm PS is een carburateur voor 2-takt motoren die bekend staat om zijn stabiele werking en nauwkeurige brandstofdosering. Met een doorlaat van 16mm zorgt deze carburateur voor een constante lucht- en brandstofmix, wat belangrijk is voor een goed lopend motorblok.
Deze uitvoering is voorzien van een kabelchoke en een ronde gasschuif. De carburateur heeft een inschuif aansluiting richting het spruitstuk en een luchtfilteraansluiting van 35mm. Intern is hij uitgerust met een A20 gasnaald en Dellorto 6mm sproeiers, waardoor de carburateur nauwkeurig af te stellen is.
Belangrijkste kenmerken:
- Doorlaat: 16mm
- Kabelchoke bediening
- Ronde gasschuif met A20 gasnaald
- Hoofdsproeier maat 84 en stationairsproeier maat 36
- Geschikt voor Dellorto 6mm sproeiers
Over Dellorto
Dellorto is een Italiaans merk met meer dan 90 jaar ervaring in carburateurs en brandstofsystemen. Het merk levert al decennialang carburateurs voor scooters, brommers, schakelbrommers en motoren en wordt door veel fabrikanten standaard gemonteerd. Dellorto staat bekend om zijn betrouwbare werking, nauwkeurige afstelling en degelijke bouwkwaliteit.
Specificaties
| Artikelnummer | DEL-3197 |
| Fabrikantnummer | 03197 |
| Merk | Dellorto |
| 2-takt / 4-takt | 2-takt |
| Choke bediening | Kabel |
| Doorlaat | 16mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 24mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 35mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | Rond |
| Type gasnaald | A20 |
| Hoofdsproeier maat | 84 |
| Stationairsproeier | 36 |
| Type hoofdsproeier | Dellorto groot 6mm |
Reviews
Carburateur Dellorto PHBN 16mm PS Rieju RS3 SM 50 Euro 4 - Kabelchoke