Carburateur Dellorto PHBN 16mm NS Minarelli AM6 - Kabelchoke
Carburateur Dellorto PHBN 16mm NS Minarelli AM6 - Kabelchoke
Op voorraad, direct leverbaar!
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, morgen in huis!*
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis!*
- Voor 23:59 besteld, maandag in huis!*
- Gratis verzending vanaf €69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Productomschrijving
Carburateur Dellorto PHBN 16mm NS Minarelli AM6 - Kabelchoke
De Dellorto PHBN 16 NS carburateur is een veelgebruikte carburateur voor 2-takt schakelbrommers met een Minarelli AM6 motorblok. Met een doorlaat van 16mm zorgt deze carburateur voor een stabiele brandstoftoevoer en een nette motorloop. De carburateur is uitgevoerd met een kabelchoke en een aluminium carburateurhuis.
Deze carburateur heeft een inschuif aansluiting en aansluitingen voor benzine, vacuüm, olie en koelvloeistof. De carburateur is voorzien van een ronde gasschuif en werkt met Dellorto 6mm sproeiers. Dankzij de nauwkeurige afstelling staat deze PHBN carburateur bekend om zijn betrouwbare werking.
Belangrijkste kenmerken:
- Doorlaat: 16mm
- Kabelchoke bediening
- Aansluiting motor: 24mm
- Aansluiting luchtfilter: 38mm
- Dellorto 6mm sproeier maat 76 en stationairsproeier 34
Over Dellorto
Dellorto is een Italiaans merk met meer dan 90 jaar ervaring in carburateurs en brandstofsystemen. Het merk levert onderdelen voor scooters, brommers, schakelbrommers en motoren en wordt door veel fabrikanten af fabriek gemonteerd. Dellorto staat bekend om zijn nauwkeurige afwerking, betrouwbare afstelling en duurzame constructie.
Specificaties
| Artikelnummer | DEL-3156 |
| Fabrikantnummer | 3156 |
| Merk | Dellorto |
| 2-takt / 4-takt | 2-takt |
| Choke bediening | Kabel |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof, Vacuüm, Olie, Koelvloeistof |
| Doorlaat | 16mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 24mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 38mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | Rond |
| Type gasnaald | A39 |
| Hoofdsproeier maat | 76 |
| Stationairsproeier | 34 |
| Type hoofdsproeier | Dellorto groot 6mm |
Reviews
Carburateur Dellorto PHBN 16mm NS Minarelli AM6 - Kabelchoke