Carburateur Dellorto PHBN 12mm GS - Kabelchoke
Carburateur Dellorto PHBN 12mm GS - Kabelchoke
Op voorraad, direct leverbaar!
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, morgen in huis!*
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis!*
- Voor 23:59 besteld, dinsdag in huis!*
- Gratis verzending vanaf ā¬69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Productomschrijving
Carburateur Dellorto PHBN 12mm GS - Kabelchoke
De Dellorto PHBN 12 GS carburateur is een compacte en betrouwbare carburateur voor 2-takt motoren. Met een doorlaat van 12mm zorgt deze carburateur voor een stabiele en nauwkeurige brandstoftoevoer. De carburateur is uitgevoerd met een kabelchoke en een stevig aluminium carburateurhuis.
Deze carburateur heeft een inschuif aansluiting en aansluitingen voor benzine, vacuüm en olie. De ronde gasschuif zorgt voor een gelijkmatige gasrespons en een stabiele werking. De carburateur maakt gebruik van Dellorto 6mm sproeiers en is standaard voorzien van sproeiermaat 76 en een stationairsproeier 38.
Belangrijkste kenmerken:
- Doorlaat: 12mm
- Kabelchoke bediening
- Aansluiting motor: 24mm
- Aansluiting luchtfilter: 38mm
- Dellorto 6mm sproeier maat 76 en stationairsproeier 38
Over Dellorto
Dellorto is een Italiaans merk met meer dan 90 jaar ervaring in carburateurs en brandstofsystemen. Het merk levert onderdelen voor scooters, brommers, schakelbrommers en motoren en wordt door veel fabrikanten af fabriek gemonteerd. Dellorto staat bekend om zijn nauwkeurige afwerking, betrouwbare afstelling en duurzame constructie.
Specificaties
| Artikelnummer | DEL-3069 |
| Fabrikantnummer | 03069 |
| Merk | Dellorto |
| 2-takt / 4-takt | 2-takt |
| Choke bediening | Kabel |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof, Vacuüm, Olie |
| Aansluitmaat spruitstuk | 24mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | 38mm |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | Rond |
| Type gasnaald | A12 |
| Hoofdsproeier maat | 76 |
| Stationairsproeier | 38 |
| Type hoofdsproeier | Dellorto groot 6mm |
Reviews
Carburateur Dellorto PHBN 12mm GS - Kabelchoke