Carburateur Dellorto PHBG 21mm DS Racing Black Edition - Kabelchoke
Carburateur Dellorto PHBG 21mm DS Racing Black Edition - Kabelchoke
Op voorraad, direct leverbaar!
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, zaterdag in huis!*
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis!*
- Voor 23:59 besteld, maandag in huis!*
- Gratis verzending vanaf €69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Productomschrijving
Carburateur Dellorto PHBG 21mm DS Racing Black Edition - Kabelchoke
De Dellorto PHBG 21mm DS Racing Black Edition is een carburateur voor 2-takt motoren met een ronde gasschuif. Dankzij de 21mm doorlaat zorgt deze carburateur voor een optimale doorstroming van lucht en brandstof en een directe gasreactie. De zwarte uitvoering geeft deze carburateur een sportieve uitstraling.
Deze uitvoering is voorzien van een kabelchoke en een inschuif aansluiting met een motoraansluiting van 25mm. De aansluiting voor de luchtfilter heeft een diameter van 38mm met M32 x 1.25 schroefdraad. De carburateur heeft aansluitingen voor benzine, vacuüm en olie. Standaard is hij uitgerust met een W7 gasnaald, een hoofdsproeier 92 en een stationairsproeier 50 en maakt hij gebruik van Dellorto 5mm sproeiers.
Belangrijkste kenmerken:
- 21mm doorlaat
- Kabelchoke bediening
- Ronde gasschuif
- W7 gasnaald
- Dellorto 5mm sproeiers
Over Dellorto
Dellorto is een Italiaans merk met meer dan 90 jaar ervaring in brandstofsystemen. Het merk ontwikkelt carburateurs voor 2-takt en 4-takt motoren en wordt door veel fabrikanten als OEM gemonteerd op scooters, brommers, schakelbrommers en motoren. Dellorto staat bekend om zijn nauwkeurige afstelling, betrouwbare werking en degelijke constructie.
Specificaties
| Artikelnummer | DEL-2696 |
| Merk | Dellorto |
| Motortechniek | 2-takt |
| Kleur | Zwart |
| Choke bediening | Kabel |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof, Vacuüm, Olie |
| Doorlaat | 21mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 25mm |
| Aansluitingmaat luchtfilter | 38mm M32 x 1.25 |
| Spruitstuk aansluiting | Inschuif |
| Gasschuif type | Rond |
| Type gasnaald | W7 |
| Sproeiermaat | 92 |
| Stationairsproeiermaat | 50 |
| Type sproeier | Dellorto klein M5 |
Reviews
Carburateur Dellorto PHBG 21mm DS Racing Black Edition - Kabelchoke