Carburateur Dellorto PHBG 19mm AS Minarelli AM6
Carburateur Dellorto PHBG 19mm AS Minarelli AM6
Niet op voorraad
Productomschrijving
Carburateur Dellorto PHBG 19mm AS - Minarelli AM6
De Dellorto PHBG 19mm AS is een carburateur voor 2-takt motoren met een ronde gasschuif. Dankzij de 19mm doorlaat zorgt deze carburateur voor een goede lucht- en brandstofdoorstroming en een directe gasreactie. Dit type carburateur wordt veel toegepast bij motorblokken van schakelbrommers.
Deze uitvoering is voorzien van een handchoke en een opschuif/klem aansluiting met een motoraansluiting van 26mm. De aansluiting voor de luchtfilter is uitgevoerd met M32 x 1.25 schroefdraad. De carburateur heeft een benzineaansluiting en beschikt niet over een olie- of vacuümaansluiting. Standaard is hij uitgerust met een W7 gasnaald, een hoofdsproeier 85 en een stationairsproeier 50 en maakt hij gebruik van Dellorto 5mm sproeiers.
Belangrijkste kenmerken:
- 19mm doorlaat
- Handchoke bediening
- Ronde gasschuif
- W7 gasnaald
- Dellorto 5mm sproeiers
Over Dellorto
Dellorto is een Italiaans merk met meer dan 90 jaar ervaring in brandstofsystemen. Het merk ontwikkelt carburateurs voor 2-takt en 4-takt motoren en wordt door veel fabrikanten als OEM gemonteerd op scooters, brommers, schakelbrommers en motoren. Dellorto staat bekend om zijn nauwkeurige afstelling, betrouwbare werking en degelijke constructie.
Specificaties
| Artikelnummer | DEL-2506 |
| Merk | Dellorto |
| 2-takt / 4-takt | 2-takt |
| Choke bediening | Handchoke |
| Aansluitingen op carburateur | Brandstof |
| Doorlaat | 19mm |
| Aansluitmaat spruitstuk | 26mm |
| Aansluitmaat luchtfilter | M32 x 1.25 |
| Spruitstuk aansluiting | Opschuif / klem |
| Gasschuif type | Rond |
| Type gasnaald | W7 |
| Hoofdsproeier maat | 85 |
| Stationairsproeier | 50 |
| Type hoofdsproeier | Dellorto klein 5mm |
Reviews
Carburateur Dellorto PHBG 19mm AS Minarelli AM6