Bougie NGK MR8BI-8 Piaggio 4 Takt I-GET
Bougie NGK MR8BI-8 Piaggio 4 Takt I-GET
Op voorraad, direct leverbaar!
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, woensdag in huis!*
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis!*
- Voor 23:59 besteld, woensdag in huis!*
- Gratis verzending vanaf €69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Productomschrijving
NGK Bougie
De NGK MR8BI-8 bougie is specifiek ontworpen voor Piaggio- en Vespa-modellen uitgerust met de i-GET-motoren (Italian Green Experience Technology). Deze motoren zijn 4-takt, hebben 3 kleppen en zijn voorzien van een injectiesysteem, conform de Euro 4- en Euro 5-emissienormen.
Over het algemeen zijn dit de Piaggio en Vespa 50cc scooters vanaf bouwjaar 2018
Type:Â MR8BI-8 Laser Iridium
Schacht:Â Dunne schachtÂ
Past op o.a
Piaggio Zip 50cc 4T 3V i-GET (vanaf 2018)
PiaggioLiberty 50cc 4T 3V i-GET(vanaf 2018)
PiaggioNew Fly 50cc 4T 3V i-GET(vanaf 2018)
Vespa Primavera 50cc 4T 3V i-GET(vanaf 2018)
Vespa Sprint 50cc 4T 3V i-GET(vanaf 2018)
Specificaties
| Artikelnummer | NGK-MR8BI-8 |
| Merk | NGK |
| Schroefdraadmaat | M = 10mm |
| Sleutelmaat | M = 16mm |
| Ontstoringsweerstand | R = Weerstand |
| Hittegraad | 8 |
| Schachtlengte | M = 19mm (Lange schacht) |
| Constructiekenmerk | B = Vaste SAE-aansluitmoer, I = Iridium elektrode |
Reviews
Bougie NGK MR8BI-8 Piaggio 4 Takt I-GET