Athena forged zuiger 78mm maat A (77,96mm) voor KTM / GasGas / Husqvarna 250 (2016-2022)
Athena forged zuiger 78mm maat A (77,96mm) voor KTM / GasGas / Husqvarna 250 (2016-2022)
Op voorraad, direct leverbaar!
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 11:00 besteld, vanavond in huis!*
- Voor 23:59 besteld, zaterdag in huis!*
- Voor 22:00 besteld, morgen in huis!*
- Voor 23:59 besteld, maandag in huis!*
- Gratis verzending vanaf €69
- Achteraf betalen!
- Eenvoudig retourneren
- Klanten beoordelen k-parts met een 9,4
Plus- en minpunten
- Gesmede uitvoering voor hoge belastbaarheid
- Goede passing voor 78mm cilinders
- Geschikt voor intensief offroad gebruik
- Montage vraagt nauwkeurige afstelling
Productomschrijving
Athena Zuiger 78mm KTM / GasGas / Husqvarna 250
Deze Athena zuiger is geschikt voor cilinders met een boring van 78mm. De zuiger heeft maat A en een werkelijke diameter van 77,96mm, wat zorgt voor de juiste speling en passing in de cilinder.
Ontwikkeld voor 4 takt 250cc motoren zoals KTM, GasGas en Husqvarna modellen. De gesmede constructie maakt deze zuiger sterk en bestand tegen hoge belasting, wat belangrijk is bij intensief offroad gebruik.
Belangrijkste kenmerken:
- Geschikt voor cilinder boring 78mm
- Zuiger maat A: 77,96mm diameter
- Gesmede zuiger voor extra sterkte
- Voor 250cc 4 takt motoren
- Geschikt voor KTM, GasGas en Husqvarna modellen
Over Athena
Athena is een gevestigde naam in de motorsport en levert onderdelen die ontwikkeld zijn voor intensief gebruik. Door jarenlange ervaring staan ze bekend om hun betrouwbare en technisch sterke producten.
Past op o.a
Gas Gas EX F 250 4T (2021-2023)
Gas Gas MC F 250 4T (2021-2023)
Husqvarna FC 250 4T (2016-2022)
KTM SX-F 250 4T (2016-2022)
KTM XC-F 250 4T (2016-2022)
Specificaties
| Artikelnummer | ATH-S5F07800002A |
| Fabrikantnummer | S5F07800002A |
| EAN | 8052780276597 |
| Merk | Athena |
| Cilinderinhoud | 250cc |
| Boring Ø | 78 mm |
| Zuigerselectie | A |
| Zuigerdiameter | 77,96 mm |
| Pistonpen | 16mm |
Reviews
Athena forged zuiger 78mm maat A (77,96mm) voor KTM / GasGas / Husqvarna 250 (2016-2022)